Aktualności

 • Odzież turecka – co można kupić w dobrej cenie na polskim rynku?

  02-13 2018
  Zakupy w hurtowni odzieży są popularne w szczególności wśród właścicieli sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Bardzo często wiele osób na taki zakup decyduje się przede wszystkim z powodu atrakcyjnych cen w takich hurtowniach. Jednak czy tylko cena powinna być wyznacznikiem naszego wyboru?
  Więcej
 • Uzupełnij garderobę w hurtowni odzieży po Nowym Roku!

  01-10 2018
  Pierwsze dni po Nowym Roku od lat są kojarzone z początkiem sezonu wyprzedaży w sklepach. Galerie handlowe, centra zakupowe staną się prawdziwym rajem dla wszystkich poszukiwaczy promocji i dobrych ofert cenowych. Również sklepy internetowe w tym okresie przezywają prawdziwe zatrzęsienie zamówień. Jak się okazuje – uzupełnienie garderoby jest jednym z pierwszych celów w Nowym Roku, które mają szansę na powodzenie…
  Więcej
 • Najtańsza hurtownia odzieży – czy zawsze jest najlepszym wyborem?

  12-18 2017
  Zaopatrywanie się w odzież w hurtowni zdaje się być najlepszym wyborem dla właścicieli sklepów tradycyjnych i internetowych. Wielu z nas w wyborze tej właściwej hurtowni kieruje się przede wszystkim ceną oferowanych przez nią artykułów. Czy jednak tylko ona powinna warunkować nasz wybór?
  Więcej
 • Dlaczego Twój sklep powinien zaopatrywać się w hurtowni odzieży?

  12-14 2017
  Prowadząc sklep z odzieżą, zwracamy uwagę, by jego wystrój był gustowny (w przypadku sklepu tradycyjnego), a strona www dobrze zaprojektowana i przyjazna dla użytkownika (w przypadku sklepu internetowego). Jednak te niewątpliwe zalety są dla potencjalnego klienta jedynie zachętą do odwiedzenia naszego punktu.
  Więcej
 • Dlaczego warto wzbogacić swoją szafę o odzież turecką?

  10-23 2017
  Poszukując ciekawego wzornictwa, dobrej jakości tkanin i dzianin oraz oryginalnych krojów, nie można zapominać o innym ważnym aspekcie – cenie. Szukając ubrań, które będą odznaczać się dobrą relacją ceny do jakości, warto zainteresować się odzieżą turecką. Dlaczego sprzedawcy coraz chętniej zaopatrują swoje sklepy w ubrania wyprodukowane w Turcji i czym wyróżniają się one na rynku?
  Więcej