Aktualności

 • Jak wybrać hurtownię odzieży markowej?

  05-14 2018
  Wielu klientów, zaopatrując się w produkty w hurtowni odzieży, zwraca uwagę jedynie (lub przede wszystkim) na cenę produktów. Chociaż tania oferta to jedna z największych zalet hurtowni odzieżowych, wybierając jedną z nich należy zwrócić uwagę na wiele innych czynników poza ceną.
  Więcej
 • 5 czynników decydujących o popularności hurtowni odzieży w Polsce

  04-13 2018
  Hurtownie odzieży należą do jednych z najbardziej rentownych firm na rynku, które rosną niemalże jak grzyby po deszczu. Jest to bezpośrednio związane ze wzrostem ilości sklepów odzieżowych w Polsce, a przede wszystkim niewielkich butików.
  Więcej
 • Jakie są rodzaje hurtowi odzieży? Sprawdzamy najczęściej kupowany rodzaj odzieży w Polsce!

  04-03 2018
  Każdy wielbiciel mody na pewno zadaje sobie następujące pytanie, czy istnieje jakiś sposób na wydawanie mniejszej ilości pieniędzy na ubrania? Wszyscy doskonale wiemy, iż moda bardzo szybko przemija, gdzie jeden trend goni następny. Jeżeli nie chcemy pozostać w tyle za najważniejszymi nurtami w świecie, powinniśmy często wymieniać zawartość naszej szafy. Zatem skąd wziąć na to pieniądze zwłaszcza, gdy najmodniejsze ubrania sezonu nawet w popularnych sklepach sieciowych potrafią kosztować krocie?
  Więcej
 • Odzież turecka – co można kupić w dobrej cenie na polskim rynku?

  02-13 2018
  Zakupy w hurtowni odzieży są popularne w szczególności wśród właścicieli sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Bardzo często wiele osób na taki zakup decyduje się przede wszystkim z powodu atrakcyjnych cen w takich hurtowniach. Jednak czy tylko cena powinna być wyznacznikiem naszego wyboru?
  Więcej
 • Uzupełnij garderobę w hurtowni odzieży po Nowym Roku!

  01-10 2018
  Pierwsze dni po Nowym Roku od lat są kojarzone z początkiem sezonu wyprzedaży w sklepach. Galerie handlowe, centra zakupowe staną się prawdziwym rajem dla wszystkich poszukiwaczy promocji i dobrych ofert cenowych. Również sklepy internetowe w tym okresie przezywają prawdziwe zatrzęsienie zamówień. Jak się okazuje – uzupełnienie garderoby jest jednym z pierwszych celów w Nowym Roku, które mają szansę na powodzenie…
  Więcej