5 czynników decydujących o popularności hurtowni odzieży w Polsce!

5 czynników decydujących o popularności hurtowni odzieży w Polsce

04-13 2018
Hurtownie odzieży należą do jednych z najbardziej rentownych firm na rynku, które rosną niemalże jak grzyby po deszczu. Jest to bezpośrednio związane ze wzrostem ilości sklepów odzieżowych w Polsce, a przede wszystkim niewielkich butików.

Właściciele sklepów odzieżowych muszą gdzieś zaopatrywać się w atrakcyjny towar, ponieważ tylko w ten sposób będą mogli liczyć na wzrost liczby klientów. Każdy przedsiębiorca prowadzący sklep z ciuchami co jakiś czas sprawdza, czy powstała jakaś nowa hurtownia odzieży, z którą warto podjąć współpracę.

Jak poznać czy dana internetowa hurtownia odzieży jest atrakcyjna?

Właściciele sklepów z ubraniami i dodatkami zawsze zastanawiają się, czy warto rozpocząć współpracę z danym dostawcą towaru. Wątpliwości są spowodowane przede wszystkim ograniczoną powierzchnią magazynową i funduszami na zakup asortymentu. Trzeba jednak wiedzieć, że można bardzo łatwo przekonać się, czy dana hurtownia odzieży online jest dobrym wyborem. Odpowiedź będzie twierdząca, jeśli będzie posiadała przynajmniej jedną z pięciu poniższych cech.

Dobra hurtownia odzieży – 5 głównych czynników

1. Niepowtarzalny asortyment – hurtownie posiadające niespotykany na rynku asortyment, zawsze będą cieszyć się powodzeniem. Choć nietuzinkowe ubrania wymagają znalezienia odpowiedniej klienteli, to w ogólnym rozrachunku zawsze się to opłaca. Za oryginalne ubrania jesteśmy w stanie zapłacić o wiele więcej niż za te, które można zobaczyć w każdym sklepie na ulicy.

2. Niska cena – dobra hurtownia odzieży dziecięcej lub damskiej to przede wszystkim niskie ceny, do których można doliczyć sporą marżę. W takim przypadku zysk na pojedynczym produkcie jest wysoki, a dla klientów cena i tak nie jest zaporowa.

3. Dobrze opisany asortyment – profesjonalne hurtownie odzieży zawsze posiadają ciekawe opisy produktów na swojej stronie internetowej.

4. Interesujące wyprzedaże – sezonowe lub czasowe wyprzedaże zawsze zachęcają potencjalnych odbiorców do zapoznania się z ofertą hurtowni i sprawdzenia jej produktów w bardzo atrakcyjnej cenie.

5. Bezproblemowy kontakt z obsługą – nawiązując współpracę z hurtownią odzieży powinniśmy zwracać uwagę również na jakość kontaktu z obsługą. dogodne formy płatności, odbioru czy dostawy towaru.